VIN kód

Už od roku 2000 chránime Vaše automobily
Trvalé označenie autoskiel VIN kódom
VIN - Vehicle identification number – Identifikačné číslo vozidla
Efektívna a najlacnejšia ochrana automobilu pred odcudzením!

VIN kód

Prečo je dobré mať VIN na všetkých sklách automobilu?

“Každá zábrana, ktorú by musel zlodej mechanicky odstrániť je preňho odpudzujúcim elementom.”

V dnešnej dobe, keď autá stoja tisíce – desaťtisíce eur, je veľmi dôležitá ich ochrana pred odcudzením automobilu. Jednou takouto ochranou je aj označenie skiel, okien, na automobile VIN kódom. VIN je vlastne také rodné číslo automobilu.

Štatistiky z policajných databáz nám jednoznačne ukazujú, že označenie všetkých skiel automobilu VIN kódom, je spoľahlivou, ale zároveň vysoko účinnou ochranou zabezpečenia proti odcudzeniu automobilu.
Ukazujú, že auto, ktoré bolo označené VIN kódom na všetky sklá, je až o 96% chránenejšie ako keď označenie nemá.

Dnes už značenie auto-skiel Vin kódom nazývaným aj Vin print je akceptované aj viacerými poisťovňami ako ďalšie zabezpečenie pri poistení nad určitú sumu. Viac nájdete tu.

Toto označenie v dnešnej dobe sa radí medzi najlepšiu ochranu automobilu. VIN kód na všetkých sklách automobilu nepotrebuje žiadne napájanie. Netreba ho ani aktivovať – “aktívne” je od označenia. Nedá sa len tak zmazať, demontovať, jednoducho odstrániť ani deaktivovať. Nemusíte ho ani uzamykať.

Dôvodom je aj to, že odstránenie takéhoto značenia je časovo, ale aj technicky náročné. Tak isto aj výmena všetkých skiel. To je náročné aj finančne.

Pozrite sa na parkovisku, koľko automobilov má takéto označenie. Budete prekvapený! Len malé % automobilov má toto označenie! Je to spôsobené aj preto, lebo sa ľudia nezaoberajú podrobnejšie ochranou svojho automobilu. VIN označenie na sklách majú veľa krát ľudia, ktorí už majú osobnú skúsenosť s odcudzením svojho automobilu. A čo Vy? Potrebujete tiež osobnú skúsenosť, alebo sa poučíte na chybách iných?

Čo myslíte, ak budú stáť dva rovnaké automobily vedľa seba s tým, že jednen automobil bude označený VIN kódom na všetkých sklách a druhý nie, ktorý automobil si zlodej vyberie?
Možno aj to je jeden z dôvodov, prečo autá s týmto označením sú viac chránené. Môže to byť jeden z dôvodov, prečo je značenie ako ochrana vysoko účinné.

Možno si poviete, “veď ja mám poistku”. Tu si treba uvedomiť, že kým prebehne šetrenie a Vy sa dostanete ku svojim peniazom z poistky, môže to trvať mesiace. Po ďalšie, to nemusí byť suma, za ktorú kúpite ten istý automobil v tej istej výbave, a hlavne cene.
Nehovoriac o tom, že ak s automobilom podnikáte, tak Vám vznikne ďalšia strata – nebudete mobilný. Bol automobil na leasing? Tak ten treba platiť ďalej, kým polícia neskončí šetrenie.
Pri autách, ktoré nemajú poistku proti krádeži, by majitelia nemali váhať s označením VIN ani chvíľu. Je to veľmi malá suma za toto označenie, oproti tomu, čo môžu stratiť! Väčšina ľudí, už na ďalšie auto nemá financie.

Tak čo? Je teda pre Vás výhodnejšie mať chránený automobil s VIN kódom? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať.

OBJEDNAŤ VIN značenie za 69.90€

Označenie VIN kódu na autosklá vykonávame z vnútornej strany (pokiaľ automobil má fólie, tak na tieto sklá sa označenie vykoná z vonkajšej strany) so špeciálnymi šablónami vyrobenými na mieru pre každý automobil. 100% garancia kvality + doživotná záruka na nami označené sklá s VIN kódom.

V prípade neskoršej výmeny skla (prasknuté sklo a podobne) – označenie daného skla aj šablónu máte od nás ZADARMO.